FOLLOW
Newsletter
poradnik dropshipping

Poradnik dropshipping

Poradnik dropshipping “ABC Dropshippingu”

Poradnik dropshipping “ABC Dropshippingu w sklepie internetowym” to praktyczne źródło wiedzy o jednym z najpopularniejszych modeli logistycznych XX i XXI wieku. Dzięki dropshippingowi sprzedawcy internetowi w prosty sposób mogą zwiększać bazę towarową bez konieczności angażowania dużych środków w nowe produkty. Dropshipping pozwala także na zminimalizowanie kosztów prowadzenia działalności poprzez wyeliminowanie zakupu lub wynajmu magazynów, a także zatrudnianiu dodatkowych pracowników.

Darmowy poradnik dropshipping w BIZME to cykl kilkunastu artykułów przygotowanych przez praktyka e-handlu z wieloletnim doświadczeniem w dropshippingu. Dzięki temu, nasz poradnik dropshippingu nasycony jest merytoryczną zawartością, którą możesz wykorzystać we własnym sklepie internetowym. Logistyka dropshipping może bowiem zwiększyć jego konkurencyjność, a tym samym wpłynąć na dalszy rozwój.

Poradnik dropshippingu od BIZME nie jest powiązany z żadną hurtownią internetową, dostawcą oprogramowania, platformą sklepową czy innym podmiotem wykorzystującym dropshipping w swoim przedsiębiorstwie, a AZN nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Stworzony został wyłącznie na potrzeby lepszego zrozumienia tego modelu logistycznego i jest udostępniany wyłącznie w naszym serwisie.

Poradnik dropshippingu

Poradnik dropshippingu “ABC Dropshippingu w sklepie internetowym” Rozważając handel online, warto wziąć pod uwagę takie kwestie jak: oprogramowanie sklepu internetowego, kanały dystrybucji, działania marketingowe, których celem jest zwiększenie sprzedaży oraz zrobić dokładny research konkurencji. Dzięki poradnikowi dropshippingu w portalu dla przedsiębiorców Bizme.pl dowiesz się m.in.: Czym jest dropshipping oraz jaka jest jego historia, czym różni się pośrednictwo od dropshippingu i dlaczego nie można mylić obu pojęć, jakie są wady, a jakie zalety dropshippingu, jak współpracować z dostawcami i na co zwrócić uwagę podczas wyboru hurtowni dropshippingowej, jak rozliczać pobrania w dropshippingu.

Prócz tego, poradnik dropshippingu w BIZME porusza także aspekty prawne dropshippingu i zwraca uwagę m.in. na samą umowę współpracy pomiędzy Tobą, jako sprzedawcą, a dostawcą, czyli np. hurtownią dropshippingową. Dzięki naszemu darmowemu poradnikowi dropshippingu dowiesz się także jak przygotować odpowiedni regulamin swojego sklepu, jakie są Twoje obowiązki informacyjne oraz jak wygląda kwestia praw autorskich do zdjęć i filmów udostępnianych w sklepie internetowym. Na zakończenie dowiesz się, czym jest pozorny dropshipping i dlaczego Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów tak często nakłada kary na osoby nierozumiejące pojęcia dropshippingu.

Poradnik finansowy

Praktyczne artykuły i porady dotyczące finansów osobistych, kredytów, inwestycji i oszczędzania.

Najnowsze wiadomości dla przedsiębiorców

Bądź na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami dla przedsiębiorców.
OBSERWUJ