Portal dla przedsiębiorców i właścicieli firm. Aktualności, porady, historie sukcesu.

Dlaczego warto wybrać DB Schenker?

Szukasz firmy oferującej innowacyjne rozwiązania dla łańcucha dostaw? Potrzebujesz firmy, która ma wieloletnie doświadczenie w logistyce? Już teraz sprawdź DB Schenker. Dlaczego warto wybrać DB Schenker?

  1. DB Schenker – czym zajmuje się firma?
  2. Jakie usługi oferuje DB Schenker? 

Potrzebujesz firmy logistycznej, która w świadczeniu swoich usług wykorzystuje wiele różnorodnych rozwiązań? Interesuje Cię inny transport niż lądowy – na przykład lotniczy czy morski? Potrzebujesz doświadczonej firmy, której można zaufać na każdym etapie łańcuchu dostaw? Już teraz sprawdź ofertę DB Schenker – przedsiębiorstwa, które wyróżnia się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale także globalnym zasięgiem. 

DB Schenker – czym zajmuje się firma?

Celem DB Schenker jest przede wszystkim gwarantowanie wszystkim klientom tylko i wyłącznie innowacyjnych rozwiązań logistycznych. Od ponad 150 lat firma wspiera nie tylko przemysł, ale i handel w międzynarodowej wymianie poszczególnych towarów. DB Schenker wykorzystuje nie tylko transport lądowy, ale i lotniczy oraz fracht oceaniczny, a także kontraktową logistykę. Jeśli zależy Ci na ciągłości w przepływie towarów oraz bezproblemowym transporcie, gwarantujemy, że usługi DB Schenker spełnią Twoje oczekiwania.

Z usług firmy korzysta niemalże każdy sektor przemysłowy. DB Schenker jest popularny szczególnie wśród marek z branży motoryzacyjnej, technologicznej czy towarów konsumpcyjnych. Oprócz tego firma zajmuje się logistyką wydarzeń specjalnych i logistyką targową. Swoim klientom oferuje również transport specjalny. 

Warto również wiedzieć, że DB Schenker ma swoje magazyny w ponad 50 krajach na całym świecie. Tak rozbudowana sieć sprawia, że firma jest w stanie zaoferować najbardziej dopasowane rozwiązanie logistyczne dla każdego klienta z segmentu przemysłowego oraz z sektora handlowego. Usługi DB Schenker obejmują również logistykę zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a nawet posprzedażową obsługę. Jak widać, możliwości jest wiele – wystarczy określić swoje potrzeby, a DB Schenker wybierze dla Ciebie najlepsze logistyczne rozwiązanie. Nie zwlekaj, tylko już teraz dowiedz się więcej na temat usług oferowanych przez DB Schenker!

Jakie usługi oferuje DB Schenker?

Bez względu na to, jak duża jest Twoja firma, czy jak złożone jest zapotrzebowanie Twojego przedsiębiorstwa, gwarantujemy, że DB Schenker spełni Twoje oczekiwania. Ten niemiecki przedsiębiorca oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu nie tylko transportu drogowego, ale i lotniczego, kolejowego czy morskiego. W przypadku transportu lądowego firma dysponuje aż 430 europejskimi oddziałami, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować każdemu zainteresowanemu klientowi odpowiedni zasięg oraz wysoką przewagę nad konkurencją. Możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje przesyłki dotrą w odpowiednie miejsce na czas oraz bez żadnych problemów.

W przypadku transportu lotniczego DB Schenker oferuje najlepsze rozwiązania, gwarantując tym samym dostawę towaru na czas i w relatywnie atrakcyjnej cenie. Zainteresowani klienci mogą indywidualnie wybrać tę linię lotniczą, która oferuje odpowiednie połączenie oraz bezproblemową możliwość monitorowania wszystkich przesyłek. 

Możesz również skorzystać z transportu morskiego. DB Schenker aktualnie transportuje oceaniczną wodą około 5,5 tysięcy kontenerów każdego dnia do wielu portów mieszczących się na całym świecie. Wystarczy nadać przesyłkę przez specjalny system zarządzania oraz tak zwanych dashboardów, dzięki czemu bez problemu można śledzić i kontrolować wysyłany towar przez cały etap realizacji dostawy. Ciekawym rozwiązaniem jest również połączenie transportu lotniczego oraz frachtu oceanicznego. Okazuje się, że taka opcja nie tylko pozwala zaoszczędzić czas, ale i pieniądze. Same przesyłki w ten sposób docierają szybciej.

BD Schenker oferuje także tak zwany transport drobnicowy. Swoją niezawodność w tym segmencie firma zawdzięcza przede wszystkim odpowiednim narzędziom. Procesy oparte na papierze sprawiają, że często dochodzi do błędów. Z tego właśnie powodu kierowcy DB Schenker korzystają z komputerów mobilnych, dzięki którym w czasie rzeczywistym pobierają i przesyłają dane związane z dostawami i przesyłkami. To znacząco ułatwiło i przyspieszyło pracę, a także zminimalizowało ryzyko.

DB Schenker to firma, która nie tylko zajmuje się transportem różnorodnych towarów – w tym także ponadgabarytowych. Z usług korzystają również klienci, którzy planują przenieść swoją firmę czy realizują koncerty oraz inne, równie duże wydarzenia. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że dziś specjaliści oferują kompleksowe usługi i są w stanie spełnić nawet najbardziej specyficzne czy specjalne oczekiwania swoich klientów.

Sprawdzony przewoźnik oferuje freight services na najwyższym poziomie, ponieważ zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy dostarczają paczki zarówno w Polsce, jak i na świecie (usługi global). Dokładny tracking przesyłek pozwala na bieżąco śledzić, gdzie znajduje się paczka. To zapewnia (ensure) pełną kontrolę nad przesyłką. Warto również wspomnieć, że firma wykupiła między innymi PCC Rail, dzięki czemu oferuje wysokie standardy w każdych sytuacjach. Logistyka (logistics) stoi zawsze na najwyższym poziomie, bez względu na język używany w kraju odbiorcy lub nadawcy przesyłki. Więcej informacji o przewoźniku można znaleźć na oficjalnej stronie klikając more news.


Materiał partnera

Total
1
Share